„ Piątka” z Chojnic siódma w Województwie Pomorskim we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych

. Do ogólnej klasyfikacji wliczane były wyniki osiągnięte w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej na szczeblu powiatowym, w półfinałach i finałach wojewódzkich, jak również finałach krajowych zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Współzawodnictwo sportowe szkół jest ważnym elementem mobilizującym uczniów i nauczycieli do szerokiego udziału w wielu dyscyplinach sportu. Dowodem tego są wysokie miejsca zajmowane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach, która nie specjalizuje się tylko w jednej dyscyplinie sportu a wszechstronnie kształtuje osobowość swoich wychowanków w sferze psychofizycznej.

Gratulacje i kolejnych sukcesów w przyszłym roku szkolny wszystkim uczniom Chojnickiej „ Piątki” i nauczycielom wychowania fizycznego życzy Dyrekcja szkoły.

Wyniki końcowe zamieszczone została na stronie WSZS w Gdańsku www.wszs.pomorze.pl w zakładce  klasyfikacja szkół / szkoły podstawowe.