„Aktywnie po zdrowie” - Sukces klasy II d

Uczniowie klasy IId uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie w ramach programu „Aktywnie po zdrowie”. Dzieci wspierane przez rodziców, wykonały szereg zadań przewidzianych do realizacji projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”. Zespół uczył się zarówno pracy w grupie jak i dokonywania właściwych wyborów żywieniowych. Wszystkie działania zostały udokumentowane i przesłane do oceny. Każdy raport był analizowany przez trzech niezależnych sędziów-ekspertów. Starania dzieci spotkały się z zainteresowaniem ze strony jury i zespół uzyskał wyróżnienie w konkursie. Dzieci szczególnie się ucieszyły, ponieważ konkurencja była bardzo duża.

Organizator- Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprosiła opiekuna grupy Weronikę Chamier Cieminską wraz z przedstawicielami zespołu na Galę podsumowującą konkurs. Klasę reprezentowali Zuzanna Pajdak i Wojciech Gappa. Uroczystość odbyła się     20 września 2012r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Dzieci zapewniają, że będą właściwie się odżywiać i aktywnie wypoczywać, a koniec konkursu okazał się dla nich dopiero początkiem zdrowej przygody.