„Moja miejscowość jest piękna”

Wyniki XIV Miejsko – Gminnego konkursu plastycznego dla uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych pn. „Moja miejscowość jest piękna”

Na konkurs, zorganizowany przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach - Bożenę Kwiatkowską i Ewę Wielewską we współpracy z Chojnickim Centrum Kultury, wpłynęło 160 prac plastycznych wykonanych przez uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Chojnice: SP 1, SP 3, SP 5, SP 7, SP 8, SP Nieżychowice, SP Lichnowy, ZS Nowa Cerkiew, SP Swornegacie, SP Ostrowite, SP Rytel.

Komisja konkursowa, pod przewodnictwem pani Danuty Wolińskiej, instruktorki plastyki w Chojnickim Domu Kultury, zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień 38 uczniom. Z naszej szkoły nagrody otrzymali:

I MIEJSCE:
Malwina  Homernik - kl. 3 i

II MIEJSCE:
Anna  Kalinowska - kl. 3 a

III MIEJSCE:
Michalina  Buse - kl. 2 b
Zuzanna  Hope - kl. 3 h

WYRÓŻNIENIA:
Eliza  Król - kl. 1 a
Maksymilian  Cielenski - kl. 3 a
Jakub  Packi - kl. 1 d
Franciszek  Ciołek - kl. 3 f
Julia  Nitka - kl. 3 a
Julia  Orszewska - kl. 2 c
Weronika  Łącka - kl. 1 a
Syntia  Landowska - kl. 3 e

Wyżej wymienieni uczniowie otrzymali 5 kwietnia 2018 roku nagrody i dyplomy w siedzibie Chojnickiego Centrum Sztuki Collegium ARS.

Nagrodzone i wyróżnione prace plastyczne można oglądać na wystawie w siedzibie galerii „Widokowej” od dnia 5 kwietnia.