„MOJA MIEJSCOWOŚĆ JEST PIĘKNA”

„MOJA  MIEJSCOWOŚĆ JEST PIĘKNA”

WYNIKI  XIII  MIEJSKO - GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA  UCZNIÓW  KLAS  I – III   ZE SZKÓŁ  PODSTAWOWYCH pn.  „MOJA   MIEJSCOWOŚĆ JEST PIĘKNA”

Na konkurs, zorganizowany  przez nauczycieli Szkoły  Podstawowej nr  5 w Chojnicach: Bożenę Kwiatkowską i Ewę Wielewską we współpracy z  Chojnickim Centrum Kultury, wpłynęły 122 prace  plastyczne wykonane przez uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Chojnice: SP 3, SP 5, SP Katolicka, ZS Charzykowy,  SP Lichnowy, ZS Nowa Cerkiew, SP Nieżychowice,  ZS Pawłowo.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem pani Danuty Wolińskiej, instruktorki plastyki w Chojnickim Domu Kultury, zdecydowała o przyznaniu 38 uczniom nagród i wyróżnień. Z naszej szkoły nagrodzono następujących uczniów:

Kacper  Kuklewski - klasa  3 d

III MIEJSCE
Urszula  Nitka - klasa  2 e
Marcelina  Breza - klasa  3 d

WYRÓŻNIENIA
Malwina  Homernik- klasa  2 i
Zofia  Templin - klasa  2 a
Maksymilian  Cielenski - klasa  2 a
Agata  Kwiatkowska - klasa  3 i
Kornelia  Kowalczyk - klasa  2 a
Dorota  Uznańska - klasa  2 g
Anna Kalinowska - klasa  2 a
Konrad  Nowak - klasa  3 i
Michalina  Niesłona - klasa  2 a
Dominika  Wysocka - klasa  2 c

Wyżej wymienieni uczniowie otrzymali 31 marca 2017 roku nagrody i dyplomy w siedzibie Chojnickiego Centrum Sztuki Collegium ARS.

Nagrodzone prace plastyczne można było oglądać na wystawie w siedzibie Centrum od dnia 31 marca.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczestnikom konkursu!