„Piątka” w Finale Wojewódzkim IMS

10 października br. na terenie kompleksu leśnego w Konarzynach miał miejsce Powiatowy Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół które wygrały wcześniej poszczególne eliminacje miejsko/gminne. Miasto Chojnice było reprezentowane przez uczniów naszej szkoły, którzy w biegu na dystansie 10 x 800m byli bezkonkurencyjni. Stając na pierwszym stopniu podium i awansując do Finału Wojewódzkiego potwierdzili swoją wysoką formę.
Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Chłopców:
I miejsce – SP5 Chojnice
II miejsce – SP Brusy
III miejsce – SP Łąg
IV miejsce – SP Konarzyny
    24 października br. w Garczynie podczas Finału Wojewódzkiego zwycięska sztafeta z „Piątki” pobiegnie w swoim niezmienionym i najmocniejszym składzie: Szymon Szulc (kl. 6d), Jakub kozłowski (kl. 6d), Jan Wołoszyk (kl. 6a), Szymon Galikowski (kl. 5c), Damian Mrówczyński (kl. 6f), Arian Darwish (kl. 6f), Marcin Knopek (kl. 6f), Mateusz Kołtonowski (kl. 6c), Dawid Borkowski (kl. 6d), Wiktor Bączek (kl. 6b), Patryk Litke (kl. 6b), Sylwester Narloch (kl 5b), Damian Klaman (kl. 5b).

ŻYCZYMY SUKCESU W GARCZYNIE !!!