Wykonawcy piosenki „Słuchaj borów szumu” ( I miejsce) .

„Wyśpiewali” pobyt w zielonej szkole.

W tym roku uczestnicy mieli bardzo trudne zadanie. Należało ułożyć i zaśpiewać piosenkę nawiązującą do tegorocznego hasła przewodniego konkursu „Przyroda i ja w Parku Narodowym „Bory Tucholskie” – 20 lat RAZEM”.
I miejsce zajęli uczniowie z naszej szkoły. Zespół w składzie: Emilia  Spisak,  Adriana  Nowicka,  Klaudia  Lemańczyk i  Mateusz  Byszewski „wyśpiewał” 3 – dniowy pobyt w Centrum Edukacji Przyrodniczej dla całej klasy IV a .
W czasie uroczystości wyróżnieni zostali także inni uczniowie z SP 5. Dyplomy i upominki otrzymali: Marianna Karczyńska, Kinga Szumacher, Alicja Grolewska, Julia Ćwiklińska, Olaf Sutowski, Paulina Rudzka, Alicja Cemka, Amelia Głuszek (IV a) oraz Lena Korczak, Aleksandra Kuklewska, Dominika Kąkolewska, Karolina Rudera, Alicja Borzyszkowska, Marta Kochanek
(IV c).