"Betlejemska dobranocka" w klasie III g

"Dzyń, dzyń, dzyń, to ten dzień.
 Dzyń, dzyń, dzyń, wszedł już w sień.
 Dzyń, dzyń, dzyń, wieczór już.
 Dzyń, dzyń, dzyń, Gwiazdka tuż. "

Powyższymi słowami uczniowie klasy III g przywitali rodziców podczas spotkania wigilijnego.

Dzieci wcieliły się w rolę bohaterów bajek, składających  dary narodzonemu Jezusowi.
Stajenkę odwiedzili: Dziewczynka z zapałkami, Czerwony Kapturek, Smerfetka, Pinokio, Stary Rybak, Kopciuszek,  Jaś z Małgosią oraz Pszczółka Maja.

Towarzyszył im chór aniołów. Uczniowie zaprezentowali rodzicom także  świąteczne piosenki z angielskiego repertuaru, przygotowane przez panią Edytę Stojak.

Dzieci  zagrały na flecie kolędę "Lulajże, Jezuniu". Część artystyczną uwieńczył słodki poczęstunek.

Paulina Sagan