"Spotkanie z mistrzem"

Lech Stoltman – srebrny medalista paralekkoatletycznych mistrzostw świata w Dubaju i brązowy medalista olimpijski w pchnięciu kulą spotkał się z uczniami klas sportowych i integracyjnych w naszej szkole.

Chojniczanin opowiadał o tym dlaczego jeździ na wózku, o rozpoczęciu przygody ze sportem oraz życiu prywatnym. Prezentował zdjęcia z wielkich sportowych imprez, na których zdobywał medale.

Na koniec była okazja do wspólnych zdjęć i zdobycia autografu mistrza.

W podziękowaniu za poświęcony czas, gość otrzymał od dzieci kwiaty oraz pracę wykonaną przez niepełnosprawną uczennicę naszej szkoły Oliwię Stankę, która podobnie jak Pan Lech Stoltman porusza się na wózku inwalidzkim.

Nauczyciele wychowania zapowiedzieli kolejne wizyty znanych i utytułowanych sportowców z naszego regionu.