"W drodze do Betlejem"

16 grudnia uczniowie klasy 3 c zaprosili rodziców na jasełka pt. "W drodze do Betlejem". Piękna scenografia, kolorowe stroje sprawiły, że goście z zainteresowaniem słuchali dzieci, które wprowadziły wszystkich w szczególny nastrój.

Można było zobaczyć żłóbek z Maryją, Józefem i Dzieciną, pasterzy, trzech króli, anioły oraz diabełki. Rodzice zaśpiewali wraz z małymi aktorami znane kolędy i zasiedli do wigilijnego poczęstunku.

W okresie przedświątecznym zaprezentowali się także przed swoimi kolegami i koleżankami. Zaprosili uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich. Wystąpili również przed grupą przedszkolaków z "Jarzębinki".

Paulina Sagan
Beata Orlikowska