2 września 2013 r. – MIEJSKA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO W NASZEJ SZKOLE

2 września 2013 r. w nasze szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość: MIEJSKA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014.
Gospodarzami inauguracji byli: p. burmistrz – dr Arseniusz Finster oraz p. dyrektor – mgr Małgorzata Zakaszewska.
Udział w niej wzięli, oprócz uczniów, rodziców i nauczycieli, także samorządowcy i wykonawcy modernizacji.
Inauguracja zbiegła się z ukończeniem remontu budynku szkoły i otoczenia. Zostało przebudowane jedno z wejść i klatka schodowa. Mamy też windę, która będzie woziła pasażerów z piwnicy aż na poddasze, i nowe ciągi komunikacyjne, które jeszcze bardziej zwiększyły bezpieczeństwo uczniów, oraz nowoczesne instalacje.
Dzięki przebudowie powstał oddział integracyjny, w którym rozpoczynają naukę także dzieci z dysfunkcjami.
Nauka w pięknej szkole w tym roku będzie przyjemnością.

Zapraszamy do fotogalerii