Akcja dla zwierząt

Mały Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę karmy, koców, zabawek dla zwierząt, które przebywają w schronisku. Uczniowie, którzy są wyczuleni na krzywdę czworonogów okazali duże serce dla bezdomnych zwierząt i z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w przedsięwzięcie, którego cel jest tak szczytny.
     W wyniku przeprowadzonej zbiórki udało się zebrać dużą ilość karmy dla psów i kotów, kocyków, smyczy itp. Przyniesione podarunki zostały zapakowane i przewiezione 1 XII 2016 roku do Schroniska dla Zwierząt w Chojnicach „Przytulisko”. Otrzymaliśmy podziękowanie od placówki, ale największą radość sprawiła nam możliwość wsparcia potrzebujących zwierzaków.
     Wszystkim uczniom, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy zwierzętom przez cały rok. Koordynatorami akcji były Hanna Nosińska i Weronika Chamier Cieminska.

Weronika Chamier Cieminska