Archiwum rok szkolny 2015/2016

• Konkurs Przyrodniczo- Ekologiczny dla klas drugich.

2018-06-26 17:23

Dnia 10 marca 2016 r. odbył się Konkurs Przyrodniczo- Ekologiczny dla klas drugich, przygotowany i przeprowadzony przez nauczycielki: Brygidę Kerszk, Teresę Gierszewską, Magdalenę Orszewską i Magdalenę Lella. Konkurs obejmował treści przyrodniczo ekologiczne z zakresu klasy drugiej poszerzone o zagadnienia:
    •    flora i fauna Parku Narodowego „Bory Tucholskie”
    •    formy ochrony przyrody
    •    chronione zwierzęta i rośliny
    •    zwierzęta pozostające na zimę w Polsce
    •    zanieczyszczenie środowiska (wody, gleby i powietrza)

• Finalistka Konkursu Biblijnego

2016-04-29 12:20

Monika Karkoszka uczennica kl. 4b otrzymała tytuł finalisty VII Konkursu Biblijnego organizowanego przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Dzieło Biblijne Diecezji Pelplińskiej, odbywającego się pod patronatem kuratorów oświaty województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

• „Wyśpiewali” pobyt w zielonej szkole.

2016-04-18 09:13

Dnia 7 kwietnia 2016r. w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XV Powiatowego Konkursu Humanistyczno – Przyrodniczego „Ortografia  w  przyrodzie”.

• „MOJA MIEJSCOWOŚĆ JEST PIĘKNA”

2016-04-06 16:18

Na konkurs, zorganizowany  przez nauczycieli  Szkoły  Podstawowej  nr  5  w Chojnicach: Bożenę Kwiatkowską i Ewę Wielewską we współpracy z Chojnickim Centrum Kultury, wpłynęło 155 prac plastycznych wykonanych przez uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Chojnice: SP 1,  SP 3,  SP 5,  ZS 7, SP Katolicka,   ZS Charzykowy,  ZS Nowa Cerkiew, SP Nieżychowice,  ZS Swornegacie.

• Podsumowanie I okresu roku szkolnego 2015/2016.

2016-02-16 23:11

W piątek, 12 lutego 2016 roku,  uczniowie klas IV- VI spotkali się w sali gimnastycznej szkoły na podsumowaniu I okresu roku szkolnego 2015/2016. Wicedyrektor szkoły, p. Renata Smagorzewska przekazała uczniom dane statystyczne: wyniki uczniów klas IV, V, VI- liczbe ocen, średnie klas, wyniki zachowania. Najwyższe średnie na swoim poziomie uzyskały klasy : IVD  - wychowawca p. Maria Jaroszewicz, VA- wychowawca p. Magdalena Małecka Brunn,  VI c- wychowawca p.Irena Dąbrowska.

Strony: 1 2 3 4 5 Następna »