BAL PRZEBIERAŃCÓW KLAS IV – VI

Muzykę i zabawę z nowymi układami tanecznymi zapewnili uczniom ich starsi koledzy – harcerze z Chojnickiego Hufca. Tańce przeplatane były zabawnymi konkursami przygotowanymi przez nauczycieli. Taniec na gazecie wygrały uczennice z IV d: Julia Kupczyk i Weronika Gierszewska. Ze zjedzeniem jabłka zawieszonego na sznurku najlepiej poradził sobie Krystian Synak z V a. Najszybszy  w jedzeniu cytryny i pokazaniu zębów w uśmiechu okazał się Oskar Brozenbach z VI f.
   Najładniejszy łańcuch świąteczny na konkurs wykonała kl. IV b (II m. – IV d, III m. – IV a). Klasy piąte wykonały bardzo ciekawe plakaty karnawałowe. Wygrał plakat klasy V e                (II m. – V f, III m. – V d). Za kotyliony I nagrodę otrzymała klasa VI e, II nagrodę –VI f, III – VI d.
O dobrą zabawę uczniów i ich bezpieczeństwo dbały organizatorki: B. Stolzenburg, M. Urban, A. Zygmańska, M. Małecka – Brunn, M. Bocian,  J. Barwina Myszka i I. Dąbrowska.

zapraszamy do fotogalerii - kliknji