Czerwiec 2010

Archiwum wiadomości - czerwiec 2010

• „KOLOROWY POCIĄG”, czyli DZIEŃ DZIECKA w SP nr 5

Dnia 1 czerwca 2010 roku w SP nr 5 w Chojnicach odbył się DZIEŃ DZIECKA. Cały dzień upłynął z uśmiechem na ustach i dużą porcją humoru.

• Kiermasz używanych podręczników na rok szkolny 2010/2011

Zapraszamy wszystkich Rodziców, a w szczególności Rodziców uczniów klas III do wzięcia udziału w kiermaszu używanych podręczników.

• DZIAŁANIA INFORMACYJNO – EDUKACYJNE DOTYCZĄCE UNII EUROPEJSKIEJ w SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 5 w CHOJNICACH pod hasłem „EUROWIOSNA”

Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach od kilku lat, a dokładnie od 2000 roku, organizuje różne przedsięwzięcia proeuropejskie, np. Szkolny Klub Europejski, realizacja innowacji pedagogicznych pod hasłem: „Edukacja europejska”, „Jestem Polakiem, jestem Europejczykiem;, „Europejski bal karnawałowy”; „Eurowiosna”; Dzień Unii Europejskiej, konkursy o tematyce unijnej, prelekcje zaproszonych gości, tablice informacyjne, wykonywanie albumów, szkolenia.

• Zaproszenie dla rodziców i dzieci przyszłych klas pierwszych.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach serdecznie zaprasza Rodziców i Dzieci, przyszłych klas pierwszych na spotkanie informacyjne.

• Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy na świecie Dzień Ziemi. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się spotkanie klas I – III.

• Konkurs "Matematyka z ekologią za pan brat".

Dnia 20 kwietnia 2010 odbył się  drużynowy konkurs klas czwartych  pt: ”Matematyka z ekologią za pan brat”.

• Powiatowy Konkurs Humanistyczno-Przyrodniczy "Ortografia w przyrodzie"

Barbara Gibowska z klasy 4f zajęła III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Humanistyczno - Przyrodniczym pt: "Ortografia w przyrodzie" organizowanym przez Park Narodowy "Bory Tucholskie" w kategorii wiersz.

• Konkurs "Pocztówka z mojej miejscowości"

Jak zareklamować piękno rodzinnej miejscowości? Można wykonać wspaniałą pocztówkę.