A A A

Czerwiec 2012

 • Konkursy ekologiczne

  "Chrońmy Ziemię przed odpadami" - rozdanie nagród, podsumowanie osiągnięć.

 • Sukces Oliwii.

  W kwietniu b.r. uczniowie kl.IV c i IV f wzięli udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiego XII Konkursu Twórczego Używania Umysłu- Wyspa Zagadek-2012.

 • Pezentacje artystyczne szkoły

  Przegląd twórczości artystycznej uczniów naszej szkoły.

 • Bal klas szóstych 2011/2012

  To była wspaniała zabawa.

   

  Galeria zdjęć.

 • Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i świadectwa z wyróznieniem. Uczniowie klas szóstych razem z rodzicami wzięli udział w uroczystej akademi.

  !!!

   

  Galeria zdjęć.

 • Wielki sukces chłopców z SP 5 podczas Finału Krajowego Czwórboju LA

  W dniach 15.06.12 r -17.06 2012 r.  na stadionie MOSiR w Olecku odbył się Finał Krajowy XXXVII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju LA chłopców, którego organizatorem był Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego w Warszawie.

 • „Czytanie wzbogaca – czytanie rozwija”

   

  Pod takim hasłem w roku szkolnym 2011/2012 przebiegała III edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla szkół podstawowych, który zorganizowali nauczyciele z gdańskich placówek  pod honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty i Stowarzyszenia Przyjaciół Książki dla Młodych – Polskiej Sekcji IBBY. Maraton został zainicjowany we wrześniu 2009 roku i cieszył się ogromną popularnością wśród uczniów i nauczycieli szkół województwa pomorskiego. Tak było również i w III edycji.

 • WYNIKI SPRAWDZIANU UMIEJĘTNOŚCI UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

  3 kwietnia 2012 roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do sprawdzianu umiejętności, jak przystało na szóstoklasistów. Arkusz standardowy zawierał 26 zadań sprawdzających poziom opanowania umiejętności czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystania wiedzy w praktyce. Za poprawne wykonanie wszystkich zadań można było otrzymać 40 punktów (czytanie – maks. 10 pkt.;  pisanie – maks. 10 pkt.:  rozumowanie – maks. 8 pkt.;  korzystanie z informacji – 4 pkt.;  wykorzystanie wiedzy w praktyce -  8 pkt.).