Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to ważne wydarzenie w każdej szkole. Z tej okazji, 13 października odbyła się uroczystość, na którą zostali zaproszeni wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły. Dyrektor Szkoły, mgr Małgorzata Zakaszewska, przywitała zebranych gości, po czym rozpoczęła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie kółka wokalnego, teatralnego oraz tanecznego. Przedstawienie ukazujące zabawne sceny związane z relacją uczeń-nauczyciel w połączeniu z piosenkami zaśpiewanymi przez dzieci oraz pokazem tanecznym stworzyło piękne podziękowanie za pracę nauczycieli. Organizacją występów zajęli się nauczyciele: Justyna Sowińska, Katarzyna Gil, Magdalena Lella, Magdalena Białecka-Lica, Natalia Siuda, Margot Urban, Rafał Żuchowski. Następnie Pani Dyrektor oficjalnie wręczyła nauczycielom i pracownikom szkoły nagrody za trud, jaki wkładają w wykonywanie swojej pracy. Przewodnicząca Rady Rodziców na ręce Dyrekcji złożyła bukiet kwiatów oraz przekazała serdeczne życzenia.

Katarzyna Gil