Eliminacje Konkursu przyrodniczo- ekologicznego dla klas drugich

Dnia 22 lutego 2017 r. odbyły się eliminacje szkolne konkursu przyrodniczo- ekologicznego dla klas drugich. Zostały one przygotowane i przeprowadzone przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej: G. Węsierską, Teresę Gierszewską, W. Chamier Cieminską i P. Sagan. Celem konkursu było m.in. rozbudzanie zainteresowań przyrodniczych, uwrażliwianie na konieczność ochrony środowiska naturalnego oraz zachęcanie uczniów do „ekologicznych zachowań” w najbliższym otoczeniu.
    W konkursie wzięło udział 14 uczniów  z klas II, z których w wyniku zmagań konkursowych wyłoniono 3- osobową reprezentację szkoły w składzie:

I miejsce- Urszula Nitka kl. II e

II miejsce- Paweł Pstrong kl. II g

III miejsce- Anna Kalinowska kl. II a

Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie przyrodniczo- ekologicznym dla klas II, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach.

Teresa Gierszewska