ELIMINACJE POWIATOWE W CHOJNICKIM DOMU KULTURY - EKO-ART.

Wzorem lat ubiegłych ChDK zorganizował kolejną edycję konkursu recytatorskiego poezji i prozy o tematyce przyrodniczej i ekologicznej „EKO-ART.” Konkurs był przeprowadzony w dwóch turach:

- KASZEBSCZI ART. w dniu 25.10.2012,

- EKO –ART. (w języku polskim) w dniu 5.11.2012 r.

Jury oceniało dobór repertuaru do wieku uczestnika i tematyki konkursu, interpretację utworów, dykcję i emisję głosu oraz ogólny wyraz artystyczny.

W części kaszubskiej w kategorii wiekowej IV-VI  wzięło udział troje uczniów z klasy 5f: ADRIAN DARWISH, ZUZIA SZCZEPAŃSKA i JULKA SOKAL.

Jury doceniło sztukę recytacji ADRIANA, który zajął II miejce.

W  części polskiej w kategorii wiekowej IV- VI wzięło udział dwoje dzieci z klasy 5f: ADRIAN DARWISH i ZUZIA SZCZEPAŃSKA.

ADRIAN w tej turze również zajął II miejsce, natomiast recytację ZUZI wyróżniono.

W kategorii wiekowej klasy I - III:

Nagroda - Kornelia Mazur

wyróżnienie - Zuzanna Ringwelska

W części kaszubskiej w kategorii wiekowej I - III wystąpiła Karolina Kanthak klasa III a

GRATULUJĘ

Adela Martin