FINAŁ VIII KONKURSU BIBLIJNEGO

Dnia 22 kwietnia 2017 roku w Pelplinie odbył się finał VIII Konkursu Biblijnego. Naszą szkołę reprezentowała Monika Karkosza z klasy Vb.

Po przybyciu na miejsce i chwili odpoczynku sześćdziesięciu uczniów ze szkół podstawowych z całej diecezji przystąpiło do ostatniego etapu konkursu.

Po zakończeniu etapu pisemnego, gdy jurorzy sprawdzali prace, dzieci wraz z opiekunami udali się na zwiedzanie katedry.

Zwieńczeniem całego finału było nabożeństwo Słowa Bożego celebrowane przez biskupa Wiesława Śmigla.

Podczas ogłoszenia wyników było wiele emocji. Niestety, Monika nie dostała się do etapu ustnego, a zabrakło jej zaledwie trzech punktów (zdobyła 23 punkty na 30 możliwych).

Monika uzyskała tytuł finalisty. Wyróżnienie to jest w pełni zasłużone, ponieważ nasza uczennica włożyła bardzo wiele trudu w przygotowanie do poszczególnych etapów konkursu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Singer