Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym.

W środę 23 maja 2012 roku reprezentacja chłopców naszej szkoły lekkoatletycznym odniosła duży sukces wygrywając Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Drużyna w składzie: Szymon Ważyński, Tomasz Prusaczyk, Bartosz Ważyński, Adrian Kloskowski, Szymon Karasiński, Mateusz Czapiewski, Patryk Paułbicki odniosła zwycięstwo zdobywając 1268 punktów. Wystarczyło to do pozostawienia w tyle uczniów ze szkoły nr 10 z Tczewa (II miejsce) i szkoły nr 79 z Gdańska (III miejsce), jak również dwadzieścia pozostałych szkół z całego województwa. Chłopcy awansowali do Finału Wojewódzkiego zwyciężając zawody miejskie i powiatowe pod okiem opiekunów Katarzyny Polaszek, Arkadiusza Męcikalskiego i Rafała Żuchowskiego.

Zwycięstwo w zawodach wojewódzkich dało awans do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2012r. w Olecku. Liczymy tam na dobry występ i „trzymamy kciuki” za chłopaków.