GOŚCIE W NASZEJ SZKOLE! - Drzwi Otwarte

Drzwi Otwarte okazały się strzałem w dziesiątkę. Przybylo mnóstwo gości. Dzieci wraz z rodzicami zwiedzili szkołę, poznali jej ciekawe zakamarki, obejrzeli: sale lekcyjne, gimnastyczne, korekcyjne, pracownie komputerowe, gabinet logopedy, psychologa, pedagogów i inne pomieszczenia.
Przyszli wychowankowie mogli poczuć klimat naszej szkoły, bowiem aktywnie uczestniczyli w przygotowanych zabawach i zajęciach rozrywkowo-dydaktycznych. Niektórzy na poszczególne piętra przemieszczali się windą.
Wizyta w naszej szkole była również okazją do indywidualnych rozmów z dyrekcją, nauczycielami i pracownikami.
W przygotowanej dla rodziców prezentacji multimedialnej przybliżono tajniki edukacji wczesnoszkolnej (m.in.: ofertę edukacyjną, wybrane metody pracy, uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki, zabawy). Prowadząca zwróciła uwagę na to, ze nasza szkoła jest otwarta na zainteresowania i potrzeby wszystkich dzieci. Podkreśliła, że każdy ma szansę odnieść sukces.
Nie zabrakło też prezentacji artystycznej uczniów i wystawy prac.
Wszyscy goście otrzymali ulotki informacyjne dotyczące działalności naszej szkoły.

Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

więcej zdjęć (kliknji)