I ROZGRYWKI SPORTOWO-REKREACYJNE O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY - kl 6.

W piątek, 7 października ruszyły I Rozgrywki Sportowo-Rekreacyjne drużyn klasowo-rodzinnych . Jako pierwsi do wspólnej zabawy stanęli uczniowie i rodzice z klas VI. Pamiętając o dobrej zabawie i zdrowej rywalizacji drużyny wykonywały poszczególne konkurencje. Zgromadzona publiczność gorąco dopingowała swoich zawodników, a wychowawcy drużyn ( szkoda, że nie wszyscy) mocno zaciskali kciuki. W zdrowej rywalizacji drużyny wykonywały poszczególne konkurencje. Najszybszą okazała się drużyna klasy VI f. Opiekę medyczna zapewniła pielęgniarka szkoły, p. Gabriela Dąbrowska, za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy również do  uczennic klasy VId, które pomagały organizatorom- szkoda, że w tej klasie nie utworzyła się drużyna.

Kolejne rozgrywki odbędą się 21 października, o godz. 17.00 dla drużyn klas III.

Hanna Gubała

Renata Smagorzewska