III MIEJSKO – GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW KLAS IV – VI

W marcu w naszej szkole odybyły się szkolne eliminacje do III Miejsko – Gnminnego Konkursu Ortograficznego, który organizuje SP3 w Chojnicach.

W etapie szkolnym wzięło udział 36 uczniów z klas V i VI. Na początku napisali oni dyktando, a następnie zmagali się z zadaniami ortograficznymi.

Etap szkolny przygotowały i przeprowadziły panie: Katarzyna Fiałkowska i Katarzyna Kujawska.

Najlepsze wyniki uzyskały: Wiktoria Doege z VIf, Magdalena Milke z Ve, Martyna Sołtysiak z Va oraz Magdalena Dykier z VIe.

25 marca dziewczęta reprezentowały naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu w Szkole Podstawowej nr 3. Po dwóch tygodnach organizatorzy powiadomili, iż Magdalena Mielke zdobyła III miejsce, a Martyna Sołtysiak – wyróżnienie. Obu piątoklasistkom serdecznie gratulujemy!