Inwazja Czerwonych Kapturków

Dawno, dawno temu była sobie pewna dziewczynka, którą wszyscy nazywali Czerwonym Kapturkiem. Tymczasem... Całkiem niedawno /1 kwietnie 2016 r./
w naszej szkole pojawiły się liczne grupy Czerwonych Kapturków.
    Przemaszerowały oddziały dzielnych leśniczych. Przybyły prawie oswojone wilki, sympatyczne babcie i troskliwe mamusie. Zaś na parkiecie sali gimnastycznej wyrósł "żywy" las.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci uczniowie klas I-III zostali zaproszeni do udziału w niezwykłym przedstawieniu.
    Wszyscy chętni mogli wcielić się w wybraną postać ze znanej baśni. Pod opieką liderów  z klasy 6f dzieci przeżywały wędrówkę i przygody dzielnego Czerwonego Kapturka. Po pokonaniu wilka  /a nawet wielu wilków/
i uratowaniu dziewczynki oraz jej babci przez odważnego leśniczego małych artystów głośno oklaskiwali ich rówieśnicy i nauczyciele.

Przedstawienie było okazją do dobrej zabawy i możliwości wykazania się talentem aktorskim.

Kto wie? Może wśród naszych  uczniów rosną następcy Daniela Olbrychskiego lub Anny Dymnej.

Przedsięwzięcie przygotowały:

Katarzyna Fiałkowska,