Kolejny wielki sukces naszych sportowców.

Po wygranych wcześniej eliminacjach miejsko-gminnych uczniowie naszej szkoły rywalizowali z najlepszymi drużynami – reprezentantami ościennych gmin i powiatów naszego województwa.

I tak, 20 września br. w kategorii wiekowej rocznika 2000/2001 nasi chłopcy stanęli na III stopniu podium po zaciętej walce grając systemem „każdy z każdym” z o jeden rok starszymi uczniami Gimnazjum z Debrzna, Gimnazjum z Człuchowa i Chojnickiego Gimnazjum nr 3.

Wyniki:

SP5 Chojnice – Gimnazjum Człuchów (4:2)

SP5 Chojnice – Gimnazjum nr 3 w Chojnicach (1:6)

SP5 Chojnice – Gimnazjum w Debrznie (2:4)

Drużyna SP5 z Chojnic zaprezentowała się w składzie: M. Gałęzia, M. Kołtonowski, D. Mrówczyński, A. Darwish, M. Flohr, S. Banaszak, J. Narloch, K. Meller, A. Golik, K. Grabowski

Opiekunami grupy byli: Arkadiusz Męcikalski oraz Mirosław Laskowski

Z kolei w poniedziałek 23 września br. chłopcy z młodszej grupy rocznika 2002/2003 zajęli IV miejsce grając w składzie: M. Pilcek, K. Obrycki, Sz. Galikowski, K. Stachewicz, D. Klamann, M. Tonak, J. Mucha, J. Glazik, A. Ropela, K. Czapiewski

Opiekunami młodzików byli: Arkadiusz Męcikalski oraz Rafał Żuchowski

Wyniki:

UKS Olimp Człuchów – SP5 Chojnice (3:1)

SP Koczała – SP5 Chojnice (1:0)

SP Rychnowy – SP5 Chojnice (5:0)