Konkurs „Ortografia w Przyrodzie”

17 kwietnia 2012r. w siedzibie Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Charzykowach rozdano nagrody laureatom XI Powiatowego Konkursu Humanistyczno - Przyrodniczego „Ortografia w Przyrodzie”. Był to konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych klas IV – VI. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu nowego logo Parku Narodowego „Bory Tucholskie” i uzasadnieniu tego wyboru.

Do konkursu przystąpiło 114 osób. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z naszej szkoły.

W kategorii klas IV:

drugie miejsce zajęła Julia Miszewska z kl. IV a (opiekunowie: p. Z. Rząska i p. M. Jaroszewicz),

trzecie Katarzyna Łangowska z kl. IVe (opiekunowie: p. Gabriela Słomińska i p. Katarzyna Kujawska).

Ponadto w kategorii klas VI wyróżniono pracę Michaliny Świątek Brzezińskiej z kl. VI b.

na zdjęciu zwycięzcy w kategorii klas IV