KONKURS CZYTELNICZY DLA KLAS 4 - 6 „KSIĄŻKI BAWIĄ I UCZĄ”.

Zadaniem uczestników konkursu było przeczytanie i zapamiętanie treści  pięciu książek. Były to książki: „Antek” B. Prusa, „W 80 dni dookoła świata” J.  Verne,  „Szwedzi  w Warszawie”  W.  Przyborowskiego,  „Dziewczynka z  Szóstego  Księżyca”  M.  Witcher,  „Książę  Mgły”  C. R.  Zafona.

Uczniowie rozwiązywali test (50 pytań) z pytaniami zamkniętymi i otwartymi. Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:

I miejsce      –  Jerzy   Ilnicki    kl. 5f

II miejsce    –  Mikołaj   Nica    kl. 5f

III miejsce   –  Sandra   Kerszk    kl. 5f

IV miejsce   –  Krystian   Warmke    kl. 4f

Kamila   Mielke    kl. 6a

Wymienieni uczniowie uczestniczyli w V Miejsko-Gminnym Konkursie „Książki  bawią  i  uczą”, który odbył się  24  kwietnia  br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach.

Wśród  laureatów  tego  konkursu  znalazła się uczennica naszej szkoły Sandra  Kerszk  z  klasy  5f,  która  zdobyła  wyróżnienie.

Organizator konkursu: Bożena Kwiatkowska