Konkurs "Pocztówka z mojej miejscowości"

Jak zareklamować piękno rodzinnej miejscowości? Można wykonać wspaniałą pocztówkę. Swoje pomysły przelali na papier uczestnicy szóstego miejsko-gminnego konkursu dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych.

16 marca 2010 w Chojnickim Domu Kultury nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom. Spośród prawie dwustu prac plastycznych komisja konkursowa nagrodziła 39.
Nagrodzone prace można oglądać w ChDK do 23 marca br.

Miejsca uczniów SP5

I miejsce - Łukasz Domachowski kl. 3c
                 Dominika Śliwińska kl. 3a

II miejsce - Agata Stachewicz kl. 3c

III miejsce - Agnieszka Spitzka kl. 1f
                     Julia Czapiewska kl. 1e
                 Laura Polaszek kl. 3c

Wyróżnienia: Weronika Wielewska kl. 3c, Julia Pazdalska kl. 2f, Wiktoria Pażątka Lipińska kl.1e, Natalia Jaszewska kl. 3d, Julia Miszewska kl. 2a, Anna Michałowska kl. 3e, Adam Wałdoch kl. 2d, Kacper Czapiewski kl. 1a, Kacper Kucharski kl.1e.

Konkurs zorganizowały panie Bożena Kwiatkowska i Ewa Wielewska we współpracy z Chojnickim Domem Kultury.