Konkurs - Święty Stanisław Kostka – patron dzieci i młodzieży dla klas IV

Dnia 19 października odbył się szkolny konkurs z wiedzy o świętym Stanisławie Kostce dla klas IV. Celem konkursu było zapoznanie uczniów z postacią świętego Stanisława, uświadomienie, że praca i modlitwa to droga, by w krótkim czasie stać się dojrzałym chrześcijaninem oraz zachęta do bycia wytrwałym w dążeniu do wytyczonego celu.

Do konkursowych zmagań przystąpiło 26 przedstawicieli wszystkich klas IV.

I miejsce ex aequo zdobyły:

- Weronika Dobranc IV b

- Aleksandra Gostomska IV e

- Zuzanna Szczepańska IV f.

II miejsce:

- Kamila Mielke IV a

- Maja Piechowska IV c

- Julia Pazdalska IV f

- Agata Wlazłowska IV f

III miejsce:

- Magda Ejsmond IV a

- Agata Szyszka IV c

- Aleksandra Karasiewicz IV d

- Katarzyna Łangowska IV e.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy nieustannej opieki świętego Stanisława Kostki.

Organizatorzy:

P. Grażyna Kozłowska