Konkurs wiedzy o Janie Pawle II dla KL.VI

Dnia19.10.2011r. odbył się szkolny konkurs wiedzy o Janie Pawle II, zorganizowany przez katechetów dla uczniów klas szóstych. Do zmagań o palmę pierwszeństwa wystartowało 16 osób. Celem konkursu było przypomnienie najważniejszych wydarzeń z życia i pontyfikatu Jana Pawła II, oraz przybliżenie papieskiego nauczania, poprzez lekturę fragmentów „ Listu do dzieci.”.

Uczestnicy konkursu mogli na nowo usłyszeć papieskie zaproszenie do stawiania sobie wymagań, do modlitwy obejmującej sprawy rodziny i świata, do budowania własnego życia na prawdzie i miłości. Wszystkich uczestników konkursu zawierzamy wstawiennictwu błogosławionego Jana Pawła II i ufamy, że to spotkanie zaowocuje w ich życiu dobrem duchowym i pięknem.

Zwycięzcami konkursu zostali:

-I miejsce: Martyna  Kiedrowska  kl. VI B