Kwiecień 2012

• III dzień - Dzień Ziemi- kolor brązowy

Apel ekologiczny pod hasłem „ Zniszczony las”, na którym odbędzie się prezentacja teatralna o tematyce ekologicznej oraz

Międzyklasowy Konkurs Przyrodniczy – „ Chcemy żyć w czystym świecie”.  zapraszam do galerii zdjęć

• II Dzień Słońca- kolor żółty

Wybory klasowe „Królowej i Króla Uśmiechu”.

A oto zwyciezcy:

• I dzień Dzień Natury- kolor zielony

Konkurs na plakat „ Przyroda- moja miłość ‘’.

• Konkurs „Ortografia w Przyrodzie”

17 kwietnia 2012r. w siedzibie Parku Narodowego „Bory Tucholskie”

w Charzykowach rozdano nagrody laureatom XI Powiatowego Konkursu Humanistyczno

- Przyrodniczego „Ortografia w Przyrodzie”.

• PRAWIE WSZYSTKO O UNII EUROPEJSKIEJ - lekcje "unijne"

Od 12 kwietnia 2012 roku uczniowie klas piątych naszej szkoły poszerzają swoją wiedzę na temat Unii Europejskiej.

Lekcje „unijne” z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej prowadzi p. Agnieszka Kaźmierczak, konsultantka Lokalnego Punktu Informacyjnego (działającego przy Agencji Rozwoju Pomorza S.A. w Chojnicach przy ul. Cechowej 3).

• ZWYCIĘSTWO NASZYCH KOSZYKAREK!!!!

28 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbyły się Miejskie Zawody w Koszykówce dziewcząt, w których zwyciężyła DRUŻYNA  z  „ Piątki”  pokonując rywalki z SP 1 oraz SP 7.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu powiatowym!!!

• Laureatki V Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno- Plastycznego

W V Wojewódzkim konkursie matematyczno-plastycznym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych wzięły udział 74 szkoły. Wpłynęły 902 prace.

• Sprawdzian umiejętności klas 6

3 kwietnia o godz. 9 00 146 uczniów naszej szkoły przystąpiło do testu szóstoklasisty 2012r.

• ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

30 marca 2012 r. obchodziliśmy Dzień Patrona naszej szkoły. Z tej okazji uczniowie kl. Ia, Ib, Id i IVa  przygotowali program artystyczny, który był poświęcony naszemu regionowi oraz przybliżył sylwetkę patrona J.H. Derdowskiego.