A A A

Listopad 2010

 • Akcje „Stop Przemocy w Szkole” i „Góra Grosza”

  Samorząd Uczniowski naszej szkoły postanowił włączyć się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. W związku z tym, 24 listopada komisja złożona z kilkorga uczniów klas IV-VI wraz z opiekunem Natalią Siuda odwiedzała klasy i zbierała groszaki do specjalnych skarbonek.

 • 11 listopada

  Narodowe Święto Niepodległości –  święto państwowe, obchodzone co roku 11 listopada, "dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego" w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję.
  Ustanowione w ostatnich latach II RP, przywrócone w roku 1989.

 • I Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż dziewcząt

  8 listopada 2010 w naszej szkole odbyły się  I Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż dziewcząt . Udział w nich wzięły przedstawicielki klas czwartych, piątych i szóstych.

  Do zawodów przystąpiło 27 uczennic, które bardzo mocno przeżywały swój pierwszy start w takim konkursie.

 • „SEKRETY PANA KLEKSA”

  Dnia 5 listopada uczniowie klas IV uczestniczyli w spektaklu „SEKRETY PANA KLEKSA”, w którym poruszono problem uzależnień (alkohol, nikotyna), ekologii oraz bezpieczeństwa na drodze.

 • EKO ART - Powiatowy Konkurs Recytatorski

  W dniu 3.11.2010 w ChDK odbył się turniej powiatowy Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Eko – Art 2010
  dla recytatorów ze szkół podstawowych.

 • Wyniki powiatowego konkursu plastycznego BARWY JESIENI „Jesienny spacer” - organizowanego przez ChDK

  Jury powiatowego konkursu plastycznego p.n. BARWY JESIENI 2010 organizowanego przez Chojnicki Dom Kultury przy współudziale Fundacji Ekologicznej Ziemi Chojnickiej i Zaborskiej przyznało nagrody i wyróżnienia dla następujących uczniów naszej szkoły: