Luty 2012

• Drzwi Otwarte Szkoły - oj się działo!!

7.03.2012r. zaprosiliśmy Rodziców oraz przyszłych Pierwszoklasistów na Dni Otwarte Szkoły. Zainteresowanie naszą szkołą było duże. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 17.00 w małej i dużej sali gimnastycznej.

• Pasowanie na czytelnika

W bibliotece szkolnej w styczniu i w lutym odbywały się uroczystości pasowania na czytelników uczniów klas pierwszych.

• SZKOLNE ELIMINACJE KONKURSU RECYTATORSKIEGO POD HASŁEM „DZIECIŃSTWO WIERSZEM MALOWANE” - UCZNIOWIE KLAS IV-VI

21 lutego odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego pod hasłem „Dzieciństwo wierszem malowane”, w których wzięli udział uczniowie klas IV-VI..

• Bal walentynkowy 1 e

Dnia 15.02.2012r. klasa Ie bawiła się na "Balu walentynkowym".

• Szkolny etap konkursu biblijnego

26 stycznia odbyły się szkolne eliminacje konkursu biblijnego „Przypowieści Jezusa”. Do rozwiązywania testu przystąpiło 26 osób z  klas IV, V i VI.

• WALENTYNKI

14 lutego 2012 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski pod hasłem „Walentynki” zorganizowany przez panią Adelę Martin.

• I półrocze – nasze osiągnięcia

W piątek 27 stycznia uczniowie klas IV-V po raz ostatni, przed feriami zimowymi, spotkali się, aby wysłuchać podsumowania I semestru roku szkolnego 2011/2012. Apel prowadziła wicedyrektor Renata Smagorzewska. Uczniowie zapoznani zostali najpierw o akcjach charytatywnych i ekologicznych prowadzonych przez bibliotekę szkolną.