Międzyszkolne Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych .

Tradycyjnie jak co roku rozpoczynamy rywalizację międzyszkolną w zawodach sportowych. 24.09.2015 odbyły się sztafetowe biegi przełajowe . Nasza reprezentacja uczniów wygrała zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców i 08.10.2015 pojedzie na powiatowe zawody walcząc o wyższe laury do Konarzyn. Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt : M. Zachwieja , P. Kaziul, O. Rostkowska, L. Szulc, N. Stencel, W. Kolter, W. Dalecka, Z. Błaszkowska, E. Kiedrowicz, Z. Ringwelska, M. Jarzyna, N. Glazik, N. Łyczywek - opiekunem była H. Gubała . Skład drużyny chłopców : K. Stachewicz, O. Wirkus, K. Trojanek, N. Goc, M. Żychliński, P. Mietelski, D. Słota, O. Sobczak, M. Lepak, K. Pankau, M. Czarnowski, P. Laskowski, H. Trojanek, D. Kiedrowicz. - opiekunem był M. Laskowski. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na dalszym etapie.