Międzyszkolne Zawody w Piłce Ręcznej

Sytuacja wyglądała tak - nasze zawodniczki wygrały 2 mecze i zawodniczki z SP nr 3 także wygrały 2 mecze – w bezpośrednim starciu był remis i okazało się, że we wszystkich meczach nasze uczennice rzuciły jedną bramkę mniej niż uczennice z SP 3.
W końcowym rozrachunku zdobyłyśmy II miejsce ( trzeba pamiętać zawsze o zdobywaniu jak największej ilości punktów). WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Laskowska, Daria Dolna, Katarzyna Łangowska, Magda Bernaś, Aleksandra Mionskowska ,Agata Szyszka, Maja Piechowska, Aleksandra Czapiewska , Aleksandra Szamraj, Julia Mól, Agata Olszewska, Sara Kunikowska, Magda Ejsmont, Natalia Brunka. Opiekunem była Hanna Gubała i Mirosław Laskowski.