Mikołajkowe popołudnie na sportowo.

W środe tj 05.11.2012r. uczniowie klas czwartych i piątych rywalizowali na wesoło w mikołajkowych potyczkach, które zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego.
Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja zespołowa wygląda następująco:

- w kategorii klas czwartych I miejsce kl. 4d, II miejsce kl. 4a, III miejsce kl. 4b, IV miejsce kl. 4f, V miejsce kl. 4c, VI miejsce kl. 4e.

- w kategorii klas piątych: I miejsce kl. 5f, II miejsce kl. 5e, III miejsce kl. 5a, IV miejsce kl. 5c, V miejsce kl. 5bd

" Sport na wesoło" w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych rozbudził w miłośnikach aktywnego spędzenia wolnego czasu dużo pozytywnych emocji. Uśmiech na twarzach, radość i zadowolenie, które towarzyszyło uczniom na sali gimnastycznej chojnickiej "piątki" świadczy o tym, że zabawa była udana.