Mikołajkowe zawody „Sport na wesoło”

6 grudnia 2017 r.  w naszej szkole odbyły się  sportowe zawody dla reprezentacji z klas IV i  V , pod hasłem – WSPÓLNIE BAWMY SIĘ WESOŁO!!!

Celem imprezy jest:
-          popularyzacja sportu w szkole,
-          integracja społeczności szkolnej poprzez wspólną, bezpieczną zabawę
-          wdrażanie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Do konkursu każda klasa zgłasza ośmioosobowy zespół:  4 dziewczyny i 4 chłopców.
„Sport na wesoło” – to zabawa, polegająca na pokonywaniu przez zawodników różnych torów przeszkód sprawnościowo- zwinnościowych, dostosowanych do możliwości uczniów.

Zawody „SPORT NA WESOŁO” pokazują, że w sporcie szkolnym nie zawsze musi się liczyć wyłącznie wynik mierzony stoperem, miarą czy ilością uzyskanych bramek.

W tym roku :  I miejsce zajęły: klasa 4g i  5 b
                        II miejsce : klasa 4a oraz ex aequo klasa 5a i 5e
                        III m – klasa 4b
                        IV m – klasa 4e  i klasa 5c

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w zawodach.

Cieszymy się ,że impreza sportowa „Sport na wesoło” znalazła stałe miejsce w naszym szkolnym kalendarzu imprez.

Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wf: K.Polaszek, H.Gubała, R. Żuchowski, M. Laskowski, A. Męcikalski , R. Pilcek , M. Aleksandrowicz.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców.