Miss i Mister Szkoły

Dnia 2 marca w naszej szkole odbył się konkurs na Miss i Mistera Szkoły zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. W konkursie wzięło udział 11 dziewcząt oraz 10 chłopców z klas IV-VI. Oceniani byli przez jury w składzie: Julia Jeszka, VI b - przewodnicząca, Paulina Kąkolewska VI f, Magdalena Mielke VI e, Julia Wojciechowska VI e, Weronika Wielewska V c oraz Damian Stencelewski V f. Konkurs poprowadziła opiekun SU - pani Natalia Siuda.
    W pierwszej konkurencji wzięli udział wszyscy zawodnicy. Zadaniem był taniec z balonem na gazecie. Następnie uczestnicy konkursu pojawili się w strojach sportowych. Do drugiej konkurencji przeszło 8 dziewcząt oraz 8 chłopców. Różnica w punktacji u dziewczyn była naprawdę niewielka i o przejściu do kolejnego etapu decydował dosłownie 1 punkt. W konkurencji sportowej dziewczyny miały za zadanie podbijać piłkę jak najdłużej nie używając rąk. Natomiast chłopcy kręcili hula hopem i, trzeba przyznać, niektórzy z nich poradzili sobie doskonale. Do ostatniego etapu konkursu jury wytypowało 5 dziewcząt i 5 chłopców, których zadaniem było zaprezentować swój talent. Finaliści tańczyli, śpiewali, grali na gitarze, podbijali piłkę oraz pokazywali sztuczki na deskorolce.
   W przerwach, gdy uczestnicy konkursu przygotowywali się do kolejnych etapów, widzów zabawiała Akademia Tańca Piętro Wyżej z Chojnic, która zaprezentowała wiele różnych odmian tańca. Popisy tancerzy zrobiły na publiczności ogromne wrażenie.
Ostatecznie wszystkie punkty i głosy zostały podliczone i można było ogłosić wyniki:
Miss Szkoły - Agata Stachewicz, V c
Mister Szkoły - Szymon Karasiński, VI b