MISTRZOSTWA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT.

23 października w Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach odbyły się Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Unihokeja dziewcząt klas szóstych. Nasze zawodniczki w składzie : Maja Piechowska , Aleksandra Czapiewska , Natalia Brunka, Oliwia Górnicka , Aleksandra Mionskowska , Magdalena Ejsmont , Julia Mól , Klaudia Neira Wojciechowska i Zuzanna Szczepańska po emocjonującej walce wywalczyły I miejsce w Chojnicach i reprezentowały miasto na zawodach powiatowych w Ogorzelinach w dniu 30 października gdzie zdobyły III miejsce . Należy zaznaczyć , że wszystkie drużyny wygrały po jednym meczu i tylko stosunek bramek zadecydował o kolejności poszczególnych miejsc. Gratulujemy uzyskanego wyniku i sportowej postawy w turnieju.