O spotkaniu z Agnieszką Stelmaszyk

Długo oczekiwane spotkanie odbyło się 4 grudnia w czytelni, biblioteki szkolnej.  W dwóch spotkaniach o 12 i 14 uczniowie wypełnili czytelnie po przysłowiowe brzegi.

Zebrani  zadawali ciekawe pytania. Pani Agnieszka opowiadała o swoim życiu, warsztacie pisarskim, przygodach w tracie licznych podróży a także

o swoich inspiracja twórczych. Zdradziła nam, że najbardziej w pisaniu lubi to, iż może wcielać się w dowolnie wybraną postać i przeżywać wraz z nią różne przygody.

Opowiedziała nam, jak w trakcie jednej ze swoich podróży poznała rodzinę państwa Ludwińskich, która katamaranem "Wyspa Szczęśliwych Dzieci" opłynęła Ziemię. Dzieci z tej rodziny spędziły na morzu 9 lat ucząc się

i podróżując.

Spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Po każdym z nich pisarka podpisywała dziciom swoje książki.

Pani Agnieszka   wyrażała się w samych superlatywach   o spotkaniu

i jego uczestnikach.  Było jej bardzo miła gościć w naszej szkole i zapewniła, że chetnia nas znowu odwiedzi.

Zdradziła także swoje plany na niedaleką przyszłość. Zgodnie, z którymi zawita do naszego miasta ponownie w ciągu najbliższego roku.

Przekazuję w Jej imieniu wszystkim uczestnikom spotkanie podziękowania za miłą atmosferą i  zadawanie ciekawych pytań.

Jako organizator spotkania bardzo serdecznie dziękuję gronu pedagogicznemu oraz pozostałym pracownikom szkoły za pomoc i wsparcie okazane mi w tracie wszystkich prac przygotowawczych jak i w trakcie samego spotkania.

Zapraszam też, uczestników  do wyrażania  swoich opinii. Wpisów, które ukażą się w tym miejscu, można dokonywać w czytelni do końca tygodnia.

Kiedy wszystko jest gotowe.

Pierwsi uczestnicy.

Książki przygotowane do podpisu

Widownia wypełnia się

Ostatnie wolne miejsca