Ogólnopolski konkurs „Aktywnie po zdrowie”

Do konkursu „Aktywnie po zdrowie”, którego celem było promowanie zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, przystąpili uczniowie klas Ia – wych. Gabriela Węsierska i I d – wych. Weronika Chamier Cieminska.
W konkursie realizowano zadania związane z problematyką zdrowia. Praca zespołów dokumentowana była zdjęciami i wraz z raportami opisującymi realizację działań, przesyłana do Fundacji Banku Ochrony Środowiska.
Do konkursu przystąpiło 398 zespołów reprezentujących uczniów klas pierwszych
z całej Polski. Klasa I d zajęła 8 miejsce w klasyfikacji końcowej jesiennego etapu, natomiast klasa I a 15 miejsce.
Realizacja zadań konkursu przyczyniła się do podniesienia poziomu wiedzy dzieci
na temat zależności pomiędzy sposobem odżywiania, aktywnością fizyczną, a stanem zdrowia. Zdobyta przez uczniów wiedza na pewno zaowocuje w przyszłości i pozwoli im lepiej dbać o swoje zdrowie.
Na zdjęciach przedstawiamy zespoły konkursowe : klasa I d  oraz klasa I a.