Podsumowanie I okresu roku szkolnego 2015/2016.

Uczniowie klasy VI C zostali nagrodzeni szczególnymi brawami. Uzyskali najwyższą średnią spośród klas IV- VI. Wyróżnieni  zostali również uczniowie, którzy w swoich klasach uzyskali najwyższą średnią: Alicja Cemka, Monika Karkoszka, Zuzanna Karmańska, Aleksandra Kuklewska, Amelia Jagielska, Amelia Łangowska,Mateusz Kleszcz, Nadia Stencel, Nina Bartl, Zuzanna Dróbka, Nina Gzela, Robert Walkowski, Łukasz Borchadt, Marta Las, Aleksandra Grubicka, Nikola Jeske, Monika Kłopotek Główczewska, Katarzyna Lemańczyk, Marta Zachwieja, Klaudia Stelmaszyk. Dwie uczennice: Katarzyna Lemańczyk i Marta Zachwieja, obie z klasy VIE zostały szczególnie wyróżnione. Dziewczęta uzyskały najwyższe średnie: 5,54. Pani wicedyrektor wręczyła również nagrody:  Laurze  Szulc, za zajęcie miejsca na podium w XXIX edycji Konkursu  Lasów Państwowych " Grzyby moich lasów" ,Mateuszowi Kleszczowi za wyróżnienie w tym konkursie oraz Mai Szczepańskiej, Poli Kobus, Dominice  Kąkolewskiej, Alicji Kuklewskiej za zajęcie miejsc  w konkursie " Bezpieczne wakacje". Pani dyrektor, Małgorzata Zakaszewska podziękowała uczniom za godne reprezentowanie szkoły w konkursach na różnych szczeblach. Życzyła im udanych, bezpiecznych ferii i szczęśliwego powrotu do szkoły.