Podsumowanie I semestru 2009/2010

Piątek 22 stycznia stał się dniem podsumowania I semestru nauki roku szkolnego 2009/2010. Na dużej sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klas IV-VI, aby wysłuchać najważniejszych informacji na temat indywidualnych oraz klasowych osiągnięć dydaktycznych i wychowawczych. Trochę danych statystycznych i najważniejsza chwila – wystąpienia najlepszych uczniów, tych, którzy uzyskali świetne oceny z zachowania i najwyższą średnią. Prowadząca spotkanie wicedyrektor szkoły p.Renata Smagorzewska poprosiła o wystąpienie przed widownię :

Martynę Sołtysiak- 4 a, Juliana Golińskiego- 4 b, Zuzannę Wnuk Lipińską- 4c, Monikę Czapiewską- 4 d, Małgorzatę Gralę, Magdalenę Mielke, Paulinę Wróblewską, Kacpra Wróblewskiego – 4 e (uczniowie uzyskali taka samą średnią), Agatę Okuniewską, Paulinę Kąkolewską – 4f,

Darię Lunitz- 5 a, Bartosza Szymańskiego – 5 b, Agatę Fiałkowską, Kacpra Narlocha –5 c, Patrycje Nalewaj- 5 d, Agatę Kalinowską – 5 e, Zuzannę Szyszkę, Ewelinę Kutowską- 5 f,

Małgorzatę Landowską-6 a, Agnieszkę Bobicz-6 b, Dorotę Skórczewską-6c, Alicję Babińską, Dominikę Winiarską–6 d, Katarzynę Peplińską i Martynę Stolc- 6 e.

Uczniowie brawami nagrodzili najlepszych, ale najgorętsze oklaski usłyszała DOROTA SKÓRCZEWSKA- z klasy VI c, która uzyskała najlepszy wynik w szkole- średnia 5.5.

Wicedyrektor szkoły pogratulowała również uczniom dwóch klas IV- klasie IVe i IVf, którzy uzyskali w rywalizacji klasowej najlepszą średnią. ”Szóstaki „trochę zdziwione, ale uśmiechnięte i oklaskujące młodszych kolegów.

Podsumowanie I semestru i gratulacje dla najlepszych

Uczniowie , ktorzy uzyskali najwyższe średnie w swojej klasie

Klasa IVe-najwyższa średnia wśród klas 4-6

Klasa IV f, najwyższa średnia wśród klas 4-6