PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w piłce nożnej chłopców

Po wygranej  z drużyną z Kościerzyny ( 4 : 1) i  Pruszcza ( 3 : 0) „Piątka” wyszła na boisko by rozegrać ostatni mecz o pierwsze miejsce. Niestety uczniowie szkoły z Pinczyna po zaciętej rywalizacji wygrali jedną bramką i awansowali do Finału Wojewódzkiego który okazał się dla nas nie do osiągnięcia. Może następnym razem???.

Sukces SP 5 z Chojnic – II miejsce „wybiegali” następujący uczniowie: Mateusz Kołtonowski /klasa 6c/, Szymona Szulc /klasa 6d/, Mateusz Gałęzia /klasa 6e/, Szymon Galikowski /klasa 5a/, Mateusz Flohr /klasa 6e/, Arian Darwish /klasa 6f/, Marcin Knopek /klasa 6f/, Klaudiusz Ciuk /klasa 6f/, Damian Mrówczyński /klasa 6f/, Wiktor Bączek /klasa 6a/.

A do zawodów drużynę przygotowali: Arkadiusz Męcikalski, Mirosław Laskowski i Rafał Żuchowski.