Powiatowowy konkurs plastyczny „Barwy jesieni 2011 – dary jesieni”

Komisja powiatowego konkursu plastycznego „Barwy jesieni  2011 – dary jesieni” organizowanego przez Chojnicki Dom Kultury przy współudziale Fundacji Ekologicznej Ziemi Chojnickiej i Zaborskiej oraz Parku Narodowego „Bory Tucholskie” oceniła między innymi 156 prac malarskich z klas I – III i 162 prace z klas IV – VI. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły. Pierwsze miejsce ex aequo zdobyły uczennice klasy I Antonina Syngierska (świetlica) i Monika Majer, wyróżnienia – uczniowie klasy III Paulina Lemańczyk (świetlica) i Kacper Synak. W kategorii klas IV – VI  Martyna Krygier zajęła III miejsce, a wyróżnienia otrzymali Ewelina Stoppa, Aleksandra Gostomska (ChDK), Daniel Szumacher.                        Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 4 listopada w Chojnickim Domu Kultury. Dołączamy się do gratulacji.