PRAWIE WSZYSTKO O UNII EUROPEJSKIEJ - lekcje "unijne"

Od 12 kwietnia 2012 roku uczniowie klas piątych naszej szkoły poszerzają swoją wiedzę na temat Unii Europejskiej.

Lekcje „unijne” z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej prowadzi p. Agnieszka Kaźmierczak, konsultantka Lokalnego Punktu Informacyjnego (działającego przy Agencji Rozwoju Pomorza S.A. w Chojnicach przy ul. Cechowej 3).

Jest to wspaniała okazja do przekazania uczniom ważnych informacji na temat Wspólnoty Europejskiej oraz funduszy europejskich (m.in.: na temat historii oraz symboli UE, krajów należących do Wspólnoty oraz inwestycji realizowanych w najbliższym regionie szkoły).

Nie brakuje prezentów, zabaw interaktywnych, zabaw, konkursów i quizów, dzięki którym uczniowie utrwalają wiedzę

ADELA MARTIN

(inicjatorka przedsięwzięcia)