Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Dnia 1 września 2011 r. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli nowy rok szkolny 2011/2012. Zgromadzonych na boisku uczniów i rodziców powitała  pani dyrektor Małgorzata Zakaszewska oraz panie wicedyrektorki: Adela Martin i Renata Smagorzewska.

Dyrektor Małgorzata Zakaszewska poinformowała wszystkich o nowym placu zabaw zbudowanym na boisku szkolnym. Będą z niego korzystali uczniowie klas I – III, co z pewnością uatrakcyjni zajęcia ruchowe w ramach programu wychowania fizycznego. Pani dyrektor odczytała również fragment listu minister edukacji, p. Katarzyny Hall.

Następnie uczniowie klas IV – VI w pogodnych nastrojach rozeszli się do sal, gdzie odbyły się krótkie spotkania z wychowawcami.

Największe emocje towarzyszyły pierwszoklasistom i ich rodzicom, którzy pierwszy raz zagościli w murach tej szkoły.

Wakacyjne wspomnienia będą wszystkim towarzyszyły jeszcze przez jakiś czas, a potem...

Nowy rok szkolny czas zacząć! Życzymy wszystkim jak najwięcej sukcesów w nauce, dużo uśmiechów i radości w codziennym życiu szkolnym.