Ślubowanie klas pierwszych 2011

Poniedziałek, 03.10.2011r. był bardzo ważnym i uroczystym dniem dla uczniów klas pierwszych naszej szkoły i ich rodziców. O godzinie 17.00 wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie rozpoczęła się uroczystość pasowania na ucznia.

Program prowadzili uczniowie klas VI, Aleksandra Skrzyńska i Kacper Wróblewski.

W części artystycznej zaprezentowały koleżanki i koledzy z klas trzecich, potem do egzaminu przystąpili uczniowie klas pierwszych. Wszystkie zadania zdali doskonale.

Obecni na uroczystości goście nagrodzili ich gromkimi brawami.

W kolejnym punkcie programu najmłodsi uczniowie naszej szkoły złożyli uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor Małgorzata Zakaszewska pasowała ich na uczniów Szkoły Podstawowej nr 5.

Każdy pierwszoklasista otrzymał legitymację szkolną, plakietkę „Pasowanie 2011” i Rożek Obfitości, w którym znalazły się – Książeczka SKO, znaczek odblaskowy i słodycze ufundowane przez Radę Rodziców.

Program uroczystości opracowały i przygotowały wychowawczynie klas trzecich

(A. Czapiewska, E. Draws, L. Kubiś, K. Rzechtalska, E. Wielewska, Z. Zakrzewska) .

Zapraszamy do  fotogalerii