Ślubowanie uczniów klas pierwszych 2012/2013

11 października był dla naszej Szkoły dniem odświętnym, radosnym i wyjątkowym. W poczet społeczności szkolnej przyjęci zostali uczniowie, którzy we wrześniu rozpoczęli naukę w klasach pierwszych. Na uroczystość zaproszono również Rodziców.

Uczniowie klas trzecich, pod kierunkiem swoich wychowawców: p. Brygidy Kerszk, p. Marzanny Koryckiej, p. Barbary Pruskiej, p. Barbary Tobolskiej, p. Małgorzaty Wawrzyniak i p. Urszuli Witkowskiej, przygotowali ciekawy program artystyczny.

W scenerii miasteczka westernowego brać kowbojska zaprezentowała swoje umiejętności, tj. jazdę konną, tańce country, strzelanie do celu ... i przygotowała zadania dla młodszych kolegów. Pierwszaki poddane były licznym próbom, z którymi doskonale sobie poradziły.

Po części artystycznej Pani dyr. Małgorzata Zakaszewska pasowała pierwszoklasistów  na uczniów naszej Szkoły.

więcej zdjęć w fotogalerii - kliknij tutaj