Styczeń 2011

• Rozwiązanie konkursów: "Kartka świąteczna", "Ozdoby świąteczne", "Ozdoby świąteczne".

W dniu 14.01.2011 zostały wręczone nagrody z następujących konkursów: Kartka świąteczna wykonana techniką komputerową, Ozdoby świąteczne, Bezpieczne Ferie.

• Bezpieczne Ferie

Zbliżają się ferie zimowe. Czas zabawy i odpoczynku po pierwszym półroczu nauki. Bez względu na to, czy wyjeżdżasz gdzieś na zimowisko, czy zostajesz w domu, przygotowaliśmy kilka zasad, o których wato pamiętać.

• MIinęło już pół roku szkolnego...

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w apelu podsumowującym półroczną ich pracę.

• Podsumowanie akcji „Góra Grosza”

W ubiegłym roku przeprowadzaliśmy akcję „Góra Grosza”. Akcja odbywała się w dwóch etapach. Podczas pierwszego etapu wybrani uczniowie wraz z opiekunem SU wybrali się do klas i zbierali groszaki do puszek. Drugi etap był połączony z akcją „Stop przemocy w szkole”. Podczas specjalnie zorganizowanego apelu również zbierane były groszaki. Po wielu godzinach segregowania i liczenia jesteśmy gotowi na podsumowanie akcji.

• Apel z okazji 91 rocznicy powrotu Chojnic do macierzy

31 stycznia chojniczanie obchodzili 91 rocznicę powrotu Chojnic do Polski. W związku z tym wydarzeniem również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 postanowili przypomnieć wszystkim, co się działo tego pamiętnego dnia 91 lat temu